hamburger icon
close menu icon

Nowe dofinansowania dla przedsiębiorców

image

Ostatnimi czasy pojawiło się kilka interesujących konkursów długo wyczekiwanych przez przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur 2021-2027.

Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z dofinansowań w zakresie:

Pakietowania produktów i usług w połączeniu z drugim podmiotem przeinaczonym na wprowadzenie nowych produktów/usług na rynek.

    Działalności B+R+I z przeznaczaniem nie tylko na prowadzenie badań ale i wyposażenie działów badawczych w firmie w nowa infrastrukturę.

    Umiędzynarodowienie przedsiębiorstw to konkurs dla tych przedsiębiorców którzy nie tylko chcą propagować swoje produkty usługi poza granicami naszego kraju ale i także na ich wprowadzenie na rynki zagraniczne.

    Inwestycje rozwojowe oraz inwestycje w przedsiębiorstwa w początkowej fazie rozwoju dla firm znajdujących się w gminach przygranicznych.

    Cyfrowe MŚP - to konkurs dedykowany tym przedsiębiorcą którzy chcieli wprowadzać produkcję na wyższy poziom i uzbroić w nadoczne maszyny i systemy informatyczne.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda