hamburger icon
close menu icon

BIZNES PLANY, ANALIZY FIRMOWE

Wykonujemy profesjonalne biznes plany, studia wykonalności, analizy finansowe dostosowane do potrzeb klientów niezbędne do uzyskania kredytu bankowego czy dotacji.

Opracowane przez nas dokumenty zawierają analizę rynku, a także wszechstronną ocenę ryzyka biznesowego, rynkowego, finansowego oraz operacyjnego.

Zapewniamy wysoki poziom merytoryczny sporządzanych analiz i prognoz, czego dowodem jest 100% akceptacja tych opracowań przez banki i inne instytucje finansowe.

Posiadamy również doświadczenie w tworzeniu dokumentów strategicznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego takich jak plany rewitalizacji, plany rozwoju, plany gospodarki niskoemisyjnej.

NASZ BLOG

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

data dodania: 22-03-2022r.

Proces współpracy

Wnioskowanie i staranie się o uzyskanie dodatkowych środków z funduszy unijnych w formie dotacji, bądź pożyczki wiąże się z poznaniem wielu procedur, zapoznaniem się z dokumentacją oraz dokładnej analizy wymog&...
data dodania: 21-03-2022r.

Pożyczki unijne

Pożyczki unijne to odnawialne instrumenty finansowe, które można uzyskać w postaci pożyczki, poręczenia kredytowego, bądź wejść kapitałowych, z których można korzystać ponownie tuż po spłacie. Uzupełni...
data dodania: 20-03-2022r.

Perspektywa unijna na lata 2021-2027

W nowej perspektywie budżetu funduszy unijnych na lata 2021-2027 Polska otrzyma największe środki od początku członkostwa w Unii Europejskiej. Łącznie otrzymamy 76 mld euro, w tym 72,2 mld euro to środki w ramach ...
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda