hamburger icon
close menu icon

DOTACJE

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa przy pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych.

ANALIZUJEMY istniejące możliwości uzyskania dotacji i doradzamy w wyborze najbardziej korzystnego, dopasowanego do potrzeb naszych Klientów źródła dofinansowania projektów.

PISZEMY i przygotowujemy wnioski dotacyjne w sposób rzetelny i kompleksowy (wniosek, biznes plany, wymagane załączniki,), zgodnie z wymogami konkursowymi. Po złożeniu wniosku czuwamy nad prawidłowym przebiegiem procesu jego oceny, współpracujemy z instytucją oceniającą wniosek aż do momentu zawarcia umowy o dofinansowanie.


GWARANTUJEMY rzetelną, opartą na wiedzy i praktyce obsługę projektu. Doradzamy i pomagamy wnioskodawcom i przyszłym beneficjentom zaplanować, wdrożyć i rozliczyć projekt. Z myślą o czasie naszych klientów przejmujemy obowiązki wynikające z konieczności zarządzania projektem tj. organizujemy przetargi zgodnie z procedurą, monitorujemy realizację, prowadzimy korespondencję z instytucjami wdrażającymi, dbamy o promocję projektu i dokonujemy końcowego rozliczenia.


ROZLICZAMY wnioski dotacyjne. Doradzamy nie tylko jak skutecznie pozyskać dotację, ale też jak poprawnie zrealizować inwestycję i rozliczyć projekt. Sprawujemy kontrolę nad sprawozdawczością dotyczącą realizacji i rozliczania zadań objętych umową o dofinansowanie oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty w celu ostatecznego rozliczenia dotacji.

Nasza oferta obejmuje:
• monitoring dostępnych funduszy europejskich i rządowych
• przygotowanie analizy możliwości dofinansowania inwestycji ze środków unijnych i rządowych
• doradztwo przy doborze odpowiedniego programu finansującego
• przygotowanie analiz niezbędnych do uruchomienia dofinansowanej inwestycji
o studium wykonalności
o biznes planów
o analiz finansowo-ekonomicznych
• opracowanie wniosku o udzielenie dotacji pozwalającego na pozyskanie dostępnych funduszy
• obsługę procesu ubiegania się o kredyt lub leasing
• sprawowanie kontroli nad sprawozdawczością dotyczącą realizacji i rozliczania zadań objętych umową o dofinansowanie,
• przygotowanie odpowiednich dokumentów w celu ostatecznego rozliczenia dotacji.

NASZ BLOG

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

data dodania: 22-03-2022r.

Proces współpracy

Wnioskowanie i staranie się o uzyskanie dodatkowych środków z funduszy unijnych w formie dotacji, bądź pożyczki wiąże się z poznaniem wielu procedur, zapoznaniem się z dokumentacją oraz dokładnej analizy wymog&...
data dodania: 21-03-2022r.

Pożyczki unijne

Pożyczki unijne to odnawialne instrumenty finansowe, które można uzyskać w postaci pożyczki, poręczenia kredytowego, bądź wejść kapitałowych, z których można korzystać ponownie tuż po spłacie. Uzupełni...
data dodania: 20-03-2022r.

Perspektywa unijna na lata 2021-2027

W nowej perspektywie budżetu funduszy unijnych na lata 2021-2027 Polska otrzyma największe środki od początku członkostwa w Unii Europejskiej. Łącznie otrzymamy 76 mld euro, w tym 72,2 mld euro to środki w ramach ...
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda